Wykonywanie Stron internetowych

Wyliczana cena witryny uwzględnia  podstawowe rozwiązania. Konkretną wycenę możemy podać wyłącznie po kontakcie osobistym telefonicznym lub e-mailowym.

Wycena budowy stron internetowych każdego serwisu jest sprawą bardzo indywidualną. Zależy od technologii wykorzystanych do budowy stron internetowych, obszerności zawartego nań materiału oraz zaawansowania informatycznego mechanizmów, które będą niezbędne, aby uzyskać pożądaną funkcjonalność.

Ustalenie wymagań technicznych to jeden element. Innym jest ustalenie wymagań klienta co do wyglądu strony www. Szata graficzna strony może być prosta, złożona lub wyrafinowana. Trudno jednoznacznie określić, gdzie kończy się jedna kategoria, a zaczyna druga. Dlatego najczęściej prosimy klienta, aby pokazał w Internecie, na przykładzie wybranych stron, jakiego rodzaju grafiki oczekuje i to jest przyjmowane jako podstawa wyceny.
Cenę budowy strony może znacznie obniżyć posiadane już przez klienta materiały reklamowe np. w formie ulotek a wykonywanie stron internetowych miało by sie odbywać na podstawie tych materiałów.

Proszę jednak nie martwić się o cenę. Potrafimy dostosować się do warunków panujących na rynku i z całą pewnością znajdziemy satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie finansowe. Zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie porozmawiamy i wycenimy Państwu usługę.

2004-2013 © robkos.pl